neljapäev, 17. mai 2012

Uudiskiri nr 11


Värske rohelise kasutamine toiduks - teemakoolitus

23. mail kl 17.30 – 20.00 toimub Viljandi Vabas Waldorfkoolis (Lutsu tn 3) praktiline teemakoolitus, kus õpime kasutama erinevaid aiast, metsast ja aasalt korjatud taimi oma toiduks. Koolitajaks on Tiiu-Reet Kõnnussaar Hanso mahetalust Tartumaalt, kes räägib erinevate taimede omadustest ja kasutamisest ning jagab retsepte. Kohapeal teeme valmis ka mõned salatid maitsmiseks. Osalejad võiksid võimalusel kaasa võtta natuke rohelist, mida kohapeal saab salatisse pista. Koolituse tasu on 2 eurot.
Kohtade arv on piiratud ja vajalik on eelnev registreerimine aadressil https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBHWmkwZnl3OXFOVDc0TDF5SWdQcVE6MQ

Uus kanamunade tootja
Kanamunad on vaieldamatult Viljandi OTTi kõige populaarsem toode ja nüüd on neid saadaval veelgi rohkem, sest meiega on liitunud ka Piiri talu, MTÜ Piirilind, Eve Kavak Karula külast, kes ei ole veel mahetootja aga plaanib selleks saada. 10 muna hind on 1.30 ja tellida saab e-posti mixmina@hot.ee või telefoni 53 04 77 44 teel, kätte saab igal neljapäeval.

Vutiliha Järveotsa vutifarmist
Vutimunad on meil juba Viljandimaalt saadaval, aga kel on soovi ka vutiliha maitsta, siis Järveotsa vutifarm on saatnud meile käesoleva kirja kaasapanus olevad pildid oma vutilihatoodetest ja hinnakirja. Tellimused kogub kokku Anu Johani aadressil anu.johani@gmail.com ja telefonil 552 8007. Ootame esimese tarnimisringi tellimissoove mai lõpuks, kättesaamine juuni teisel kaubakohtumisel.

Ootame teid teemakoolitusele,
ja kohtume ikka igal neljapäeval Viljandi turu parklas 17.30 - 18.15,

Viljandimaa toiduvõrgustiku OTT toimkond
viljandiott@gmail.com
http://viljandiott.blogspot.com/

Kontaktid:

e-post viljandiott@gmail.com
elektrooniline kontaktvorm