kolmapäev, 14. märts 2012

Uudiskiri nr 6

Viljandimaa toiduvõrgustikul on jälle häid uudiseid:

22. märtsil kl 16.45–17.30 toimub Vabaduse plats 6 II korruse saalis Valgamaa mahetatratalu pidaja, endise teaduste akadeemia teadussekretäri ja Tartu ülikooli lasermeditsiini labori juhataja
Virgo Mihkelsoo loeng kodumaisest tatrast,
selle kasutusviisidest ja tatrameesegudest.
Sealsamas on võimalik omale soodsalt soetada ka Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo raamatut “Toome oma tervise tagasi”, tervistavaid meesegusid ja teisi tatratooteid. Jagatakse häid retsepte tervislike toitude valmistamiseks kodumaisest tatrast.

Vaata ka Eesti Päevalehes ja Valgamaalases ilmunud artikleid V. Mihkelsoost:

Kaubakohtumine toimub 22. märtsil endiselt Viljandi turu parklas 17.30-18.10, ettetellitud tatratooted antakse samuti üle seal.

Tootjate koosolek
Samal, 22. märtsi õhtul kell 18.15 on Vabaduse plats 6 II korruse saalis Viljandimaa toiduvõrgustiku tootjate esimene koosolek. Lisaks omavahelisele tutvumisele ja toiduvõrgustiku paremaks tegemise mõtetele on kavas rääkida tootja-tarbija suhetest ja suhtlemisest, toodete kvaliteedist, vet. nõuetest, tootja vastutusest jms. Toiduvõrgustikule on tulnud ka ettepanekuid nii Tallinnasse kui Tartusse kauba viimiseks ja mõtteid suviste taluturgude korraldamise kohta, mida samuti oleks vaja arutada.

Oma osavõtust palume teada anda siin või võrgustiku koordinaatorile, kellega olete suhelnud.
Kui osavõtt ei ole võimalik, ootame Teie mõtteid päevakorra küsimustes aadressil viljandiott@gmail.com

Peagi tekitame oma blogisse uue lehekülje, kuhu paneme üles meile saadetud retseptid ja nipid, veidi läheb veel aega parima tehnilise lahenduse leidmisega.

Head kevade saabumist ja kohtumiseni!

Viljandimaa toiduvõrgustiku toimkond

Kontaktid:

e-post viljandiott@gmail.com
elektrooniline kontaktvorm